Free Netflix Downloader

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Free Netflix Downloader to program do pobierania filmów z serwisu Netflix na dysk komputera. Dzięki temu możliwe będzie późniejsze zobaczenie ulubionych seriali i filmów bez dostępu do Internetu. Aplikacja nie jest oficjalną propozycją Netflixa.

Działanie programu jest bardzo proste, a z obsługą poradzi sobie z pewnością każdy użytkownik. Wystarczy zalogować się do serwisu, a następnie wybrać interesujący nas materiał do pobrania, aby ten został dodany do listy pobieranych plików. Aplikacja pozwala pobierać jednocześnie wiele nagrań, zaś dla każdego z nich wybrać odpowiedni język (o ile materiał dostępny jest w kilku).

Warto dodać, iż po pobraniu filmów, program pozwala przekonwertować je na inne formaty: MP4, AVI lub MP3, a także dostosować do wyświetlania na konkretnych urządzeniach mobilnych, np. iPhonie. Free Netflix Downloader pozwala obecnie jedynie na pobieranie treści w standardowej jakości, jednak niewykluczone, że aktualizacje przyniosą wsparcie dla wysokiej rozdzielczości.

Uwaga!

Program nie jest oficjalną propozycją Netflixa, przez co przed skorzystaniem z niego warto zapoznać się z regulaminem serwisu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!