r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Netflix Downloader 1.0.6

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Netflix Downloader to program do pobierania filmów z serwisu Netflix na dysk komputera. Dzięki temu możliwe będzie późniejsze zobaczenie ulubionych seriali i filmów bez dostępu do Internetu. Aplikacja nie jest oficjalną propozycją Netflixa.

Galeria programu

Działanie programu jest bardzo proste, a z obsługą poradzi sobie z pewnością każdy użytkownik. Wystarczy zalogować się do serwisu, a następnie wybrać interesujący nas materiał do pobrania, aby ten został dodany do listy pobieranych plików. Aplikacja pozwala pobierać jednocześnie wiele nagrań, zaś dla każdego z nich wybrać odpowiedni język (o ile materiał dostępny jest w kilku).

Warto dodać, iż po pobraniu filmów, program pozwala przekonwertować je na inne formaty: MP4, AVI lub MP3, a także dostosować do wyświetlania na konkretnych urządzeniach mobilnych, np. iPhonie. Free Netflix Downloader pozwala obecnie jedynie na pobieranie treści w standardowej jakości, jednak niewykluczone, że aktualizacje przyniosą wsparcie dla wysokiej rozdzielczości.

Uwaga!

Program nie jest oficjalną propozycją Netflixa, przez co przed skorzystaniem z niego warto zapoznać się z regulaminem serwisu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Free Netflix Downloader pozwala pobrać wideo z Netfliksa także na Windowsie

50
OPROGRAMOWANIE 28.12.2016 | Oskar Ziomek

Cieszący się popularnością serwis Netflix, baza seriali i filmów dostępnych na życzenie, nie jest pozbawiony wad. Możliwość pobierania filmów na urządzenie, by móc w przyszłości obejrzeć je offline, pojawiła się dopiero niedawno, co więcej – jedynie dla mobilnych wersji aplikacji. Choć nie wykluczono, że wkrótce funkcjonalność ta zawita także na pulpity, do tej pory nic w tej sprawie się nie zmieniło. Jednak od teraz, dzięki niezależnej aplikacji Free Netflix Downloader, użytkownicy Windowsa mogą swobodnie pobierać nagrania na dysk komputera. Program jest dziełem DVDVideoSoft – producenta,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gutek851   2 #3 03.04.2017 17:41

Bezpośredni link do pobierania instalatora (ok. 60MB)
http://icw.dvdvideosoft.net/FreeNetflixDownloader.exe

  #2 22.03.2017 16:20

DOKLADNIE BEZ NAPISOW

magmak   2 #1 01.03.2017 11:42

Nie pobiera z napisami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.