Free PDF Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Free PDF Converter to ciekawa aplikacja, pozwalająca konwertować do postaci dokumentów PDF takie rodzaje plików jak grafika i zdjęcia, teksty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, strony internetowe oraz wiele innych.

Narzędzie w odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań tego typu nie pracuje w oparciu o instalowaną w systemie wirtualną drukarkę, za pośrednictwem której odbywa się "wydruk" do plików PDF. Free PDF Converter pozwala konwertować pliki wczytane na listę przez użytkownika, dając przy tym także możliwość obsługi danych o ściśle określonym formacie, np. dokumentów pakietu Microsoft Office. Co istotne, proces konwertowania obejmować może wszystkie pozycje umieszczone na liście zadań. Nie jest konieczne wczytywanie pojedynczych plików, co znacznie wpływa na szybkość i komfort tworzenia dokumentów. Wszelakie utworzone przy użyciu aplikacji PDF-y zabezpieczone mogą być hasłem, które będzie jednakowe dla wszystkich konwertowanych plików lub inne, dla każdego z osobna.

Jedną z największych zalet Free PDF Converter poza przyjaznym interfejsem graficznym i możliwością konwersji wielu plików jednocześnie jest duża liczba wspieranych formatów. Na obejmującej niespełna 150 najpopularniejszych formatów liście znajdziemy m.in. BMP, JPG, PNG, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, WDB, WPS, DWG, DXF, DWF, CDR, WP5, WP6, WPD, WPF, TXT, HTM, HTML, TIF, TIFF i wiele innych, nie mniej popularnych. Ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta.

Aplikacja wbrew nieco mylącej nazwie nie jest darmowa. Na tworzone dokumenty PDF nanoszony jest znak wodny, ponadto co jakiś czas wyświetlany jest komunikat, zachęcający do licencji.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z aplikacji przez 30 dni. Po upłynięciu okresu testowego wymagany jest zakup licencji, której koszt to 49,95 USD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!