Free PDF to Word Doc Converter Free PDF to Word Doc Converter 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free PDF to Word Doc Converter to darmowy i bardzo popularny konwerter plików PDF. Umożliwia on sprawną konwersję pojedynczych dokumentów do formatu DOC, który to następnie otworzony może być w takich aplikacjach jak Microsoft Word, WordPad czy OpenOffice, LibreOffice itp.

Edycja i modyfikowanie dokumentów w formacie PDF to operacja wymagająca specjalnych narzędzi. Na rynku dostępna jest spora ilość oprogramowania do zaawansowanej edycji plików PDF, jednak w większości przypadków rozwiązania te są bardzo drogie i dodatkowo do wydajnej pracy potrzebują mocnych komputerów. Nie jest to na szczęście jedyne możliwe rozwiązanie, pozwalające modyfikować PDF-y. Jednym z nich jest właśnie Free PDF to Word Doc Converter, narzędzie, z pomocą którego przekonwertujemy nasze dokumenty do formatu tekstowego, poddamy je obróbce, a następnie ponownie na podstawie pliku DOC wygenerujemy dokument PDF.

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i skupia w sobie tylko niezbędne funkcje. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią zdefiniowanie wejściowego\wyjściowego pliku, wybór stron, które zostaną uwzględnione podczas konwersji oraz decydowanie czy obrazy i kształty również mają zostać przeniesione do finalnego dokumentu. Użytkownik posiada możliwość wskazania domyślnej czcionki tekstu.

Free PDF to Word Doc Converter wspiera format PDF w wersjach 1.0 do 1.6. Niestety nie wspiera on dokumentów z polskimi znakami (po konwersji zastępowane są one "krzaczkami").

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy
brak
ocena użytkownika
18.02.2017 12:45 • Recenzja do wersji 1.1

działa na 100% na win7pro rewelacyjnie i do tego darmowy :)