Free Port Scanner Free Port Scanner 3.6.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Port Scanner to bezpłatne narzędzie do skanowania portów TCP z danego adresu IP. Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, dzięki czemu mogą z niej skorzystać także mniej doświadczeni użytkownicy.

Po uruchomieniu Free Port Scanner wystarczy kliknąć przycisk „scan”, by program rozpoczął skanowanie portów TCP należących do adresu IP użytkownika. Po chwili na ekranie zobaczymy listę portów wraz z informacją, które z nich są otwarte, a które zamknięte. Poznamy także numery poszczególnych portów, ich nazwy oraz krótki opis.

Free Port Scanner umożliwia na wpisanie dowolnego adresu IP, dzięki czemu możemy sprawdzić porty innych użytkowników. Warto dodać, że autorzy przewidzieli opcję ukrywania informacji o zamkniętych portach, co pozwoli nam zobaczyć listę wyłącznie otwartych portów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!