r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free RAR Password Recovery 3.70.69

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free RAR Password Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania zapomnianych haseł do archiwów w popularnym formacie RAR/ZIP/ACE.

Galeria programu

Charakteryzuje się ono bardzo prostą obsługą, chociaż na pierwszy rzut oka liczba oferowanych funkcji może wprawić w zakłopotanie mniej doświadczonych użytkowników. Edycja bezpłatna oferuje możliwość odzyskania hasła za pomocą techniki Brute-force. Matoda ta, choć bywa czasochłonna jest skuteczna i opiera się na sprawdzeniu każdej możliwej kombinacji znaków w haśle. Wersja Pro pozwala dodatkowo stosować maski oraz słowniki w procesie odzyskiwania.

Free RAR Password Recovery daje użytkownikowi dostęp do kilku przydatnych opcji zawężania poszukiwań. Dzięki nim w szybki sposób wyeliminujemy podczas procesu odzyskiwania np. spacje, cyfry lub różnego typu symbole, a także określimy minimalną długość poszukiwanego hasła, co pozwoli skrócić czas działania narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.