Free RAR Password Recovery Free RAR Password Recovery 3.70.69

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free RAR Password Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania zapomnianych haseł do archiwów w popularnym formacie RAR/ZIP/ACE.

Charakteryzuje się ono bardzo prostą obsługą, chociaż na pierwszy rzut oka liczba oferowanych funkcji może wprawić w zakłopotanie mniej doświadczonych użytkowników. Edycja bezpłatna oferuje możliwość odzyskania hasła za pomocą techniki Brute-force. Matoda ta, choć bywa czasochłonna jest skuteczna i opiera się na sprawdzeniu każdej możliwej kombinacji znaków w haśle. Wersja Pro pozwala dodatkowo stosować maski oraz słowniki w procesie odzyskiwania.

Free RAR Password Recovery daje użytkownikowi dostęp do kilku przydatnych opcji zawężania poszukiwań. Dzięki nim w szybki sposób wyeliminujemy podczas procesu odzyskiwania np. spacje, cyfry lub różnego typu symbole, a także określimy minimalną długość poszukiwanego hasła, co pozwoli skrócić czas działania narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!