Free Response Quiz Free Response Quiz 1.3.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Free Response Quiz to dodatek do programu PowerPoint 2016 i 2016, a także Online i dla iPada. Dodatek umieszcza na slajdach prezentacji pytania i pola do wypełnienia.

Tworzenie pól jest banalnie proste – wystarczy podać pytanie w odpowiednim miejscu formularza. Tekst można formatować, ale niestety jego kolory nie zostaną dostosowane do szablonu prezentacji.

Odpowiedzi zostaną zapisane w prezentacji, a jeśli została ona opublikowana za pomocą platformy Office Mix, zostaną zebrane przez jej narzędzia analityczne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć
personalizacja względem tła slajdu
ocena użytkownika
12.10.2016 12:52 • Recenzja do wersji 1.3.0.0

Instalacja dodatku szybka i bezproblemowa. Co prawda nie jest on w języku polskim ale tworzenie i edycja pytań jest banalnie prosta, poradzą sobie nawet niezaawansowani użytkownicy. Przy tworzeniu pytań mamy możliwość formatowania tekstu czy dodawania zdjęć - wszystko działa fajnie, jest intuicyjne i proste. Brakuje trochę personalizacji tła względem slajdu, poza tym wszystko super. W zasadzie to dodawanie pytań wygląda jak w innym dodatku do Offica: Multiple Choice Quiz. Praca z dodatkiem jest bardzo prosta. Polecam.