Free Response Quiz 1.3.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Free Response Quiz to dodatek do programu PowerPoint 2016 i 2016, a także Online i dla iPada. Dodatek umieszcza na slajdach prezentacji pytania i pola do wypełnienia.

Tworzenie pól jest banalnie proste – wystarczy podać pytanie w odpowiednim miejscu formularza. Tekst można formatować, ale niestety jego kolory nie zostaną dostosowane do szablonu prezentacji.

Odpowiedzi zostaną zapisane w prezentacji, a jeśli została ona opublikowana za pomocą platformy Office Mix, zostaną zebrane przez jej narzędzia analityczne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

51
16.12.2015  •  Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

formatowanie tekstu, dodawanie zdjęć
personalizacja względem tła slajdu
ocena użytkownika

Instalacja dodatku szybka i bezproblemowa. Co prawda nie jest on w języku polskim ale tworzenie i edycja pytań jest banalnie prosta, poradzą sobie nawet niezaawansowani użytkownicy. Przy tworzeniu pytań mamy możliwość formatowania tekstu czy dodawania zdjęć - wszystko działa fajnie, jest intuicyjne i proste. Brakuje trochę personalizacji tła względem slajdu, poza tym wszystko super. W zasadzie to dodawanie pytań wygląda jak w innym dodatku do Offica: Multiple Choice Quiz. Praca z dodatkiem jest bardzo prosta. Polecam.

12.10.2016 12:52 | Recenzja do wersji 1.3.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych