Free Screen Capturer Free Screen Capturer 1.0.4.42

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Screen Capturer to nieskomplikowany, darmowy program służący do przechwytywania zrzutów ekranowych. Posiada on nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika.

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu. Aby wykonać zrzut ekranu wystarczy wcisnąć przycisk Print Screen na klawiaturze i wybrać jedną z trzech dostępnych opcji: zrzut całego ekranu, aplikacji lub wybranego fragmentu ekranu. Zrzuty ekranowe można zapisać do schowka lub pliku (obsługiwane formaty to BMP, JPG, GIF, PNG i TIFF), a następnie wydrukować bądź wysłać pocztą elektroniczną.

Free Screen Capturer rejestruje również sekwencje zrzutów ekranowych w popularnym formacie WMV. Opcja ta jest niezwykle przydatna na przykład podczas przygotowywania ilustrowanych poradników, które można umieścić w sieci lub zapisać na dowolnym nośniku danych. Przydaje się również w przypadku awarii komputera, kiedy musimy zapisać informacje na temat błędów występujących w aplikacjach lub systemie operacyjnym.

Uwaga!

  • Do uruchomienia programu wymagany jest numer seryjny, który bezpłatnie uzyskać można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
nie można pobrać numeru
ocena użytkownika
26.12.2019 23:49 • Recenzja do wersji 1.0.4.42

nie można pobrać numeru