r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Time Tracker 1.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Time Tracker to proste, nie wymagające instalacji narzędzie do śledzenia czasu pracy aktywnych aplikacji.

Galeria programu

Program po uruchomieniu działa w obszarze systemowego zasobnika, nie przeszkadzając w codziennej pracy z komputerem. Po jego wywołaniu w głównym oknie znajdziemy informacje o wszystkich aktywnych aplikacjach, ich czasie pracy, lokalizacji, gdzie zostały zainstalowane, a także procencie w jakim są one wykorzystywane od ich uruchomienia.

Dodatkowo narzędzie daje możliwość tworzenia kategorii, a także przyporządkowywania do nich poszczególnych programów. W ten sposób możemy np. pogrupować aplikacje systemowe, programy do obsługi multimediów, pracy z Internetem itp., a następnie na wykresie zaobserwować z narzędzi jakiego typu najczęściej korzystamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
oloszy   3 #1 29.05.2011 10:16

Jak wypada w porownaniu do aplikacji i możliwości RescueTime.com?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.