Free Torrent Download Free Torrent Download 1.0.73.1027

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Torrent Download to klient sieci BitTorrent, charakteryzujący się prostotą i szybkością działania. Stanowi ciekawą alternatywę dla aplikacji uTorrent oraz BitTorrent, która z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym proste rozwiązania, pozbawione zbędnych wodotrysków.

Program umożliwia pobieranie różnego typu danych (oprogramowanie, filmy, muzyka itp.) udostępnianych do pobrania przez użytkowników z całego świata w formie plików .torrent. Oferowane w jego obrębie funkcje dają możliwość wygodnego pobierania wielu danych jednocześnie z maksymalną przepustowością łącza, kolejkowania zadań, przerywania i wznawiania pobierania w dowolnym momencie, a także podglądu szczegółowych danych o ściąganym pliku.

W programie Free Torrent Download nie zabrakło również opcji tworzenia własnych plików .torrent oraz nakładania limitów transferu przychodzącego i wychodzącego. Narzędzie wspiera serwery proxy, pozwala korzystać z rozproszonych sieci DHT i obsługuje mapowanie portów UPnP oraz NAT-PMP.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!