Free Video Converter Free Video Converter 2.3

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Video Converter to darmowy program pozwalający na konwertowanie plików wideo pomiędzy większością najpopularniejszych formatów - w tym te obsługiwane przez smartfony, konsole itp.

Narzędzie obsługuje wszystkie typy plików wideo, które możemy skonwertować do najważniejszych formatów, czyli AVI, DVD, FLV, WMV, MP4 oraz innych, kompatybilnych z urządzeniami iPod, iPad, iPhone, Android, PlayStation 3 i PSP w wybranej przez użytkownika jakości (niskiej, średniej lub wysokiej). Podczas przeprowadzania procesu konwertowania pliku użytkownik ma dostępu do poglądu wideo oraz paska postępu i informacji, ile czasu pozostało do końca wykonywanej aktualnie operacji.

Free Video Converter umożliwia także podzielenie wybranego filmu na kilka odrębnych części lub wycięcie z niego dowolnego fragmentu oraz zapisanie go w osobnym pliku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Niewielki rozmiar pliku instalacyjnego w porównaniu do innych konwerterów wideo. Sporo gotowych ustawień.
Brak opcji ustawienia dynamicznego próbkowania (bitrate) dla obrazu. Tylko stały bitrate.
ocena użytkownika
13.12.2013 00:09 • Recenzja do wersji 2.3

Program pozwala zamienić całkiem sporo formatów filmów do najpopularniejszych obecnie formatów i nie tylko.
Mały minus to brak języka polskiego w programie mimo, że wysłałem spolszczenie przeszło pół roku temu do producenta. Spolszczenie znajdziecie tutaj: http://www.dobreprogramy.pl/icekid/KastorSoft-Free-Video-Converter-spolszczenie,48359.html