r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Video to JPG Converter 5.0.99.823

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Free GIF Maker to darmowe narzędzie, służące do wyodrębniania poszczególnych klatek materiału wideo i ich zapisywania do plików w formacie JPEG.

Galeria programu

Program charakteryzuje się prostą obsługą i dużą szybkością działania. Ilość oferowanych funkcji została w nim ograniczona do minimum przez co z łatwością odnajdą się w aplikacji również początkujący użytkownicy. Free GIF Maker pozwala na wyodrębnianie klatek w kilku trybach - wybrana ilość klatek, przechwytywanie klatek co jakiś określony czas, a także wyodrębnienie wszystkich klatek z filmu. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą pojedynczych plików wideo, jak również całych ich zbiorów.

Wśród obsługiwanych przez narzędzie formatów wejściowych znajdziemy AVI, MPEG, WMV, WEBM, MKV, MOV, VOB, 3GP, FLV, AMV, RM, OGG, GIF oraz wiele innych.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.