r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Video to JPG Converter 5.0.101.201

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free GIF Maker to darmowe narzędzie, służące do wyodrębniania poszczególnych klatek materiału wideo i ich zapisywania do plików w formacie JPEG.

Galeria programu

Program charakteryzuje się prostą obsługą i dużą szybkością działania. Ilość oferowanych funkcji została w nim ograniczona do minimum przez co z łatwością odnajdą się w aplikacji również początkujący użytkownicy. Free GIF Maker pozwala na wyodrębnianie klatek w kilku trybach - wybrana ilość klatek, przechwytywanie klatek co jakiś określony czas, a także wyodrębnienie wszystkich klatek z filmu. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą pojedynczych plików wideo, jak również całych ich zbiorów.

Wśród obsługiwanych przez narzędzie formatów wejściowych znajdziemy AVI, MPEG, WMV, WEBM, MKV, MOV, VOB, 3GP, FLV, AMV, RM, OGG, GIF oraz wiele innych.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.