r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Video to JPG Converter 5.0.101.201

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free GIF Maker to darmowe narzędzie, służące do wyodrębniania poszczególnych klatek materiału wideo i ich zapisywania do plików w formacie JPEG.

Program charakteryzuje się prostą obsługą i dużą szybkością działania. Ilość oferowanych funkcji została w nim ograniczona do minimum przez co z łatwością odnajdą się w aplikacji również początkujący użytkownicy. Free GIF Maker pozwala na wyodrębnianie klatek w kilku trybach - wybrana ilość klatek, przechwytywanie klatek co jakiś określony czas, a także wyodrębnienie wszystkich klatek z filmu. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą pojedynczych plików wideo, jak również całych ich zbiorów.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród obsługiwanych przez narzędzie formatów wejściowych znajdziemy AVI, MPEG, WMV, WEBM, MKV, MOV, VOB, 3GP, FLV, AMV, RM, OGG, GIF oraz wiele innych.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.