Free Video to Sony PSP Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Video to Sony PlayStation Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji materiałów wideo w wielu popularnych formatach (AVI, MPEG, WMV, MKV, WEBM, MOV, FLV i innych), stworzona z myślą o posiadaczach przenośnej konsoli do gier PlayStation Portable (PSP).

Narzędzie podobnie jak inne aplikacje tego producenta jest składnikiem popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Cały proces transkodowania plików wideo do formatów kompatybilnych z konsolą PSP opiera się na wczytaniu filmu w głównym oknie programu oraz zdefiniowaniu jakości wyjściowego materiału (720p lub niższa). Do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji, jednak użytkownik może również tworzyć własne profile z konfiguracją różnych parametrów konwersji (format audio/wideo, ilość klatek na sekundę, szerokość i wysokość obrazu itp.).

Ponadto Free Video to Sony PlayStation Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików wideo (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów. Program wspiera sprzętową akcelerację z wykorzystaniem kart nVidia, która pozwala przyspieszyć konwersję na komputerach wyposażonych w nowoczesne układy graficzne.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!