r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Video to Sony PlayStation Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Video to Sony PlayStation Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji materiałów wideo w wielu popularnych formatach (AVI, MPEG, WMV, MKV, WEBM, MOV, FLV i innych), stworzona z myślą o posiadaczach konsoli do gier PlayStation 3 (PS3).

Galeria programu

Narzędzie podobnie jak inne aplikacje tego producenta jest składnikiem popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Cały proces transkodowania plików wideo do formatów kompatybilnych z konsolą PS3 opiera się na wczytaniu filmu w głównym oknie programu oraz zdefiniowaniu jakości wyjściowego materiału (1080p, 720p lub niższa). Do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji, jednak użytkownik może również tworzyć własne profile z konfiguracją różnych parametrów konwersji (format audio/wideo, ilość klatek na sekundę, szerokość i wysokość obrazu itp.).

Ponadto Free Video to Sony PlayStation Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików wideo (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów. Program wspiera sprzętową akcelerację z wykorzystaniem kart nVidia, która pozwala przyspieszyć konwersję na komputerach wyposażonych w nowoczesne układy graficzne.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.