Free Video to Xbox Converter Free Video to Xbox Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Free Video to Sony PlayStation Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji materiałów wideo w wielu popularnych formatach (AVI, MPEG, WMV, MKV, WEBM, MOV, FLV i innych), stworzona z myślą o posiadaczach konsoli do gier Xbox 360.

Narzędzie podobnie jak inne aplikacje tego producenta jest składnikiem popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio, który charakteryzuje się dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Cały proces transkodowania plików wideo do formatów kompatybilnych z konsolą Xbox 360 opiera się na wczytaniu filmu w głównym oknie programu oraz zdefiniowaniu jakości wyjściowego materiału (1080p lub niższa). Do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji, jednak użytkownik może również tworzyć własne profile z konfiguracją różnych parametrów konwersji (format audio/wideo, ilość klatek na sekundę, szerokość i wysokość obrazu itp.).

Ponadto Free Video to Sony PlayStation Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików wideo (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów. Program wspiera sprzętową akcelerację z wykorzystaniem kart nVidia, która pozwala przyspieszyć konwersję na komputerach wyposażonych w nowoczesne układy graficzne.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!