Free Video to iPad Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Video to iPad Converter to darmowa aplikacja, pozwalająca konwertować filmy w niemalże wszystkich najpopularniejszych formatach do plików kompatybilnych z tabletami iPad.

Program jest niezwykle prosty i wygodny w obsłudze oraz charakteryzuje się dużą szybkością pracy. Aby rozpocząć proces konwertowania wystarczy, że użytkownik wskaże pliki, które mają zostać przez program przetworzone do formatu kompatybilnego z tabletami Apple'a, a następnie wybierze dla pliku wyjściowego nazwę, tagi oraz lokalizację, w której ma on zostać zapisany. Dodatkowo wspierana jest metoda "przeciągnij-i-upuść", pozwalająca łatwo wczytywać do programu większe ilości filmów.

Free Video to iPad Converter nie oferuje zbyt wielu opcji konfiguracji jakości wyjściowego materiału. Użytkownik może jedynie wybrać preferowaną jakość i dostosować podstawowe właściwości kodeków audio/wideo (m.in. rozdzielczość, liczbę klatek na sekundę, liczbę kanałów itp.). Po zakończeniu procesu konwertowania program może automatycznie wyłączyć komputer. Ponadto oferuje wsparcie dla motywów graficznych, które pozwalają łatwo dostosować wygląd aplikacji do własnych preferencji.

Wśród obsługiwanych przez program formatów wejściowych wideo znajdziemy AVI, IVF, DIV, DIVX, OGV, MPG, MPEG, MPE, MP4, M4V, WMV, ASF, MOV, QT, TS, MTS, M2T, M2TS, MOD, TOD, 3GP2, 3GPP, 3GP, 3G2, DVR-MS, VRO, FLV, F4V, AMV, RM, RMM, RV, RMVB i MKV. Wyjściowe materiały zapisywane są w postaci plików MP4 (MPEG4, AAC).

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 09.11.2014 13:48

Jeśli ktoś jest spragniony wirusów to polecam ten program bardzo gorąco. W pakiecie dostałam AppEnable i od dwóch dni walczę z tym syfem. Sam konwerter swoją drogą nadaje się do ubiegłego stulecia bo wtedy żyli trochę bardziej cierpliwi ludzie niż dziś. W dobie internetu 100Mb/s konwertowanie się filmu całą noc jednak nie jest do przyjęcia dla każdego. W każdym razie wirusa nie można było nie zainstalować i nie było opcji odznaczenia tegoż dodatku. Pozdrawiam i odradzam.

  #7 21.03.2013 10:06

Witam, ściagnąłem przetwarza wsadził do itunes ale wyskakuje informacja że nie może zostać skopiowany ponieważ ipad nie może odtworzyć ale w itunes odtwarza, o co chodzi?

  #6 09.02.2013 20:00

U mnie tez tak wolno ze jak zostawilam na noc to jeszcze rano nie byl gotowy :o(

  #5 13.11.2012 21:22

Program convertuje bardzo ale to bardzo wolno(nawet 4h) macie jakiś szybszy?

Dobrodin   4 #4 14.04.2012 18:52

Program Freemake Video Video Converter zmieni format AVCHD
na dowolny, nawet płytę DVD.

  #3 27.12.2011 22:05

dlaczego konwertuje film w żółwim tempie?? praktycznie stoi w miejscu

  #2 10.06.2011 08:37

Jakim programem w wersji PL można przekonwertować format AVCHD na taki żeby obejrzeć na stacjonarnym DVD

  #1 08.06.2011 16:54

Bardzo fajny program polecam XD