r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Virtual Keyboard 4.1.0

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Virtual Keyboard to darmowa, wirtualna klawiatura, która pojawia się na ekranie urządzenia przenośnego, np. laptopa bądź netbooka.

Narzędzie powstało z myślą o użytkownikach, którzy sporą cześć obowiązków służbowych wykonują w podróży, a nieporęczna klawiatura mobilnego sprzętu okazuje się problematyczna przy wykonywaniu takich czynności, jak odpisywanie na e-maile czy też wyszukiwanie odpowiednich treści za pośrednictwem Internetu.

r   e   k   l   a   m   a

Free Virtual Keyboard pozwala na zmodyfikowanie rozmiaru, koloru i przezroczystości klawiatury na ekranie przy wykorzystaniu zaledwie jednego kliknięcia. Program jest bardzo prosty w obsłudze i wyjątkowo intuicyjny – świetnym przykładem jest tryb pełnoekranowy. Uruchamiając go, klawiatura ekranowa automatycznie dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza, niezależnie od tego, czy trzymamy urządzenie w pionie czy też w poziomie.

Warto dodać, że Free Virtual Keyboard nie wymaga instalacji. Wystarczy pobrać aplikację i umieścić ją na dowolnym urządzeniu przenośnym, by móc z niej skorzystać w trakcie podróży. Wszystkie zdefiniowane ustawienia są przechowywane w odpowiednim pliku znajdującym się w folderze instalacyjnym programu lub – gdy nie jest to możliwe – zostają umieszczone w rejestrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Gulls   6 #3 11.12.2016 18:21

Fajna klawiatura ale, Hot Virtual Keyboard dużo lepsza tylko niestety płatna, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych którzy nie mogą używać tradycyjnych klawiatur tylko wirtualne.

teresa54   4 #2 14.12.2015 13:05

W opisie nic nie ma o funkcji dodatkowej ochrony więc chyba potrzebny np. SpyShelter Free Anti-Keylogger

  #1 01.11.2015 12:12

Jak chroni przed Keyloggerami?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.