r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Virtual Keyboard 3.0.1

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Free Virtual Keyboard to darmowa, wirtualna klawiatura, która pojawia się na ekranie urządzenia przenośnego, np. laptopa bądź netbooka.

Galeria programu

Narzędzie powstało z myślą o użytkownikach, którzy sporą cześć obowiązków służbowych wykonują w podróży, a nieporęczna klawiatura mobilnego sprzętu okazuje się problematyczna przy wykonywaniu takich czynności, jak odpisywanie na e-maile czy też wyszukiwanie odpowiednich treści za pośrednictwem Internetu.

Free Virtual Keyboard pozwala na zmodyfikowanie rozmiaru, koloru i przezroczystości klawiatury na ekranie przy wykorzystaniu zaledwie jednego kliknięcia. Program jest bardzo prosty w obsłudze i wyjątkowo intuicyjny – świetnym przykładem jest tryb pełnoekranowy. Uruchamiając go, klawiatura ekranowa automatycznie dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza, niezależnie od tego, czy trzymamy urządzenie w pionie czy też w poziomie.

Warto dodać, że Free Virtual Keyboard nie wymaga instalacji. Wystarczy pobrać aplikację i umieścić ją na dowolnym urządzeniu przenośnym, by móc z niej skorzystać w trakcie podróży. Wszystkie zdefiniowane ustawienia są przechowywane w odpowiednim pliku znajdującym się w folderze instalacyjnym programu lub – gdy nie jest to możliwe – zostają umieszczone w rejestrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Gulls   5 #3 11.12.2016 18:21

Fajna klawiatura ale, Hot Virtual Keyboard dużo lepsza tylko niestety płatna, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych którzy nie mogą używać tradycyjnych klawiatur tylko wirtualne.

teresa54   4 #2 14.12.2015 13:05

W opisie nic nie ma o funkcji dodatkowej ochrony więc chyba potrzebny np. SpyShelter Free Anti-Keylogger

  #1 01.11.2015 12:12

Jak chroni przed Keyloggerami?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.