r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free WiFi Hotspot 4.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia

Free WiFi Hotspot to program, dzięki któremu laptop lub netbook będzie pełnił funkcję przenośnego hotspotu Wi-Fi.

Galeria programu

Za pomocą Free WiFi Hotspot uzyskamy możliwość bezprzewodowego udostępniania połączeń internetowych, takich jak: DSL, Bluetooth, Dial-Up i wielu innych. Narzędzie korzysta oczywiście z karty sieci bezprzewodowej wbudowanej w urządzenie. Oznacza to, że wystarczy jedno kliknięcie, by utworzyć router Wi-Fi za pomocą Free WiFi Hotspot i dowolnego laptopa lub netbooka ze wspomnianym programem na dysku twardym. W ten sposób zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na zakup nowego routera.

Free WiFi Hotspot pozwala na skonfigurowanie ID naszego hotspotu, jak również zabezpieczenie dostępu hasłem. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji szczegółowy wykaz informacji o połączeniu, wykonanych operacjach, zmienionych ustawieniach, a także może podejrzeć status działania w specjalnym oknie raportu.

Warto dodać, że Free WiFi Hotspot oferuje możliwość skonfigurowania dowolnej liczby urządzeń podłączonych do utworzonego hotspotu Wi-Fi. Narzędzie jest kompatybilne nie tylko z laptopami i netbookami, ale również z wieloma innymi sprzętami, w tym smartfonami i drukarkami przenośnymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
patro16   2 #1 06.09.2017 17:50

U mnie ten program nie działa, nie da się stworzyć hotspota

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.