Free Window Registry Repair 4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Window Registry Repair to bezpłatne narzędzie pomocne w niwelowaniu błędów w rejestrze systemowym Windows. Pozwala ono sprawnie naprawić nieprawidłowe wpisy w rejestrze powodujące spadek wydajności komputera, wyświetlanie komunikatów o błędach, a w skrajnych przypadkach nawet awarie systemu operacyjnego.

Program kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby doprowadzić do porządku używany system operacyjny i "odświeżyć" zawartość rejestru Windows. Wraz z instalowaniem na komputerze kolejnych aplikacji i gier w rejestrze systemowym tworzone są nowe wpisy. Problem pojawia się podczas usuwania nieużywanego już oprogramowania, kiedy to instalatory pozostawiają w rejestrze puste, a czasami nawet błędne wpisy. Powodować one mogą spadek wydajności systemu operacyjnego i występowanie różnego rodzaju błędów, spowalniających pracę komputera.

Free Window Registry Repair to narzędzie stworzone właśnie z myślą o usuwaniu z rejestru systemowego wszelakiego rodzaju zbędnych składników. Analizuje ono szczegółowo zawartość całego rejestru (lub obszaru zdefiniowanego przez użytkownika) w poszukiwaniu błędów, a następnie usuwa je. Program jest w pełni bezpieczny, charakteryzuje się prostą obsługą i szybkością działania, umożliwiając przy tym tworzenie kopii zapasowych rejestru, które przywrócić możemy w razie jakiegokolwiek niepowodzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!