Free Window Registry Repair 4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Window Registry Repair to bezpłatne narzędzie pomocne w niwelowaniu błędów w rejestrze systemowym Windows. Pozwala ono sprawnie naprawić nieprawidłowe wpisy w rejestrze powodujące spadek wydajności komputera, wyświetlanie komunikatów o błędach, a w skrajnych przypadkach nawet awarie systemu operacyjnego.

Program kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby doprowadzić do porządku używany system operacyjny i "odświeżyć" zawartość rejestru Windows. Wraz z instalowaniem na komputerze kolejnych aplikacji i gier w rejestrze systemowym tworzone są nowe wpisy. Problem pojawia się podczas usuwania nieużywanego już oprogramowania, kiedy to instalatory pozostawiają w rejestrze puste, a czasami nawet błędne wpisy. Powodować one mogą spadek wydajności systemu operacyjnego i występowanie różnego rodzaju błędów, spowalniających pracę komputera.

Free Window Registry Repair to narzędzie stworzone właśnie z myślą o usuwaniu z rejestru systemowego wszelakiego rodzaju zbędnych składników. Analizuje ono szczegółowo zawartość całego rejestru (lub obszaru zdefiniowanego przez użytkownika) w poszukiwaniu błędów, a następnie usuwa je. Program jest w pełni bezpieczny, charakteryzuje się prostą obsługą i szybkością działania, umożliwiając przy tym tworzenie kopii zapasowych rejestru, które przywrócić możemy w razie jakiegokolwiek niepowodzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Tomnord15   6 #5 22.08.2014 21:35

Cytat: "Program kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby doprowadzić do porządku używany system operacyjny i "odświeżyć" zawartość rejestru Windows. Wraz z instalowaniem na komputerze kolejnych aplikacji i gier w rejestrze systemowym tworzone są nowe wpisy. Problem pojawia się podczas usuwania nieużywanego już oprogramowania, kiedy to instalatory pozostawiają w rejestrze puste, a czasami nawet błędne wpisy. Powodować one mogą spadek wydajności systemu operacyjnego i występowanie różnego rodzaju błędów, spowalniających pracę komputera. "

Czysta bzdura, Windows i tak korzysta tylko z kluczy które są aktualnie potrzebne, A czyszczenie rejestru wcale nie podnosi sprawności systemu a może narobić wiele szkód. Te wszystkie opinie o tego typu programach to bajka wymyślona po to żeby firmy produkujące te programy mogły zarobić. Jeszcze nie spotkałem się z programem który byłby w 100% bezpieczny.

  #4 27.06.2013 22:46

BHM, na Twoim miejscu spróbowałbym sprawdzić te pozostałości programem HijackThis.

  #3 17.06.2013 12:42

A słyszał ktoś o takim programie który potrafi znaleźć klucze z błędnie ustawionymi prawami dostępu (pozostałość po wirusie)?

  #2 16.06.2013 21:37

A ja boję się wszelkich chińskich nowinek i jakoś nie mogę się przekonać co intencji programistów państwa Środka.

  #1 16.06.2013 09:42

Chyba lepszy jest Eusing Free Registry Cleaner.