r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Window Registry Repair 3.8

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Window Registry Repair to bezpłatne narzędzie pomocne w niwelowaniu błędów w rejestrze systemowym Windows. Pozwala ono sprawnie naprawić nieprawidłowe wpisy w rejestrze powodujące spadek wydajności komputera, wyświetlanie komunikatów o błędach, a w skrajnych przypadkach nawet awarie systemu operacyjnego.

Program kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby doprowadzić do porządku używany system operacyjny i "odświeżyć" zawartość rejestru Windows. Wraz z instalowaniem na komputerze kolejnych aplikacji i gier w rejestrze systemowym tworzone są nowe wpisy. Problem pojawia się podczas usuwania nieużywanego już oprogramowania, kiedy to instalatory pozostawiają w rejestrze puste, a czasami nawet błędne wpisy. Powodować one mogą spadek wydajności systemu operacyjnego i występowanie różnego rodzaju błędów, spowalniających pracę komputera.

r   e   k   l   a   m   a

Free Window Registry Repair to narzędzie stworzone właśnie z myślą o usuwaniu z rejestru systemowego wszelakiego rodzaju zbędnych składników. Analizuje ono szczegółowo zawartość całego rejestru (lub obszaru zdefiniowanego przez użytkownika) w poszukiwaniu błędów, a następnie usuwa je. Program jest w pełni bezpieczny, charakteryzuje się prostą obsługą i szybkością działania, umożliwiając przy tym tworzenie kopii zapasowych rejestru, które przywrócić możemy w razie jakiegokolwiek niepowodzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Tomnord15   6 #5 22.08.2014 21:35

Cytat: "Program kierowany jest do wszystkich użytkowników, którzy chcieliby doprowadzić do porządku używany system operacyjny i "odświeżyć" zawartość rejestru Windows. Wraz z instalowaniem na komputerze kolejnych aplikacji i gier w rejestrze systemowym tworzone są nowe wpisy. Problem pojawia się podczas usuwania nieużywanego już oprogramowania, kiedy to instalatory pozostawiają w rejestrze puste, a czasami nawet błędne wpisy. Powodować one mogą spadek wydajności systemu operacyjnego i występowanie różnego rodzaju błędów, spowalniających pracę komputera. "

Czysta bzdura, Windows i tak korzysta tylko z kluczy które są aktualnie potrzebne, A czyszczenie rejestru wcale nie podnosi sprawności systemu a może narobić wiele szkód. Te wszystkie opinie o tego typu programach to bajka wymyślona po to żeby firmy produkujące te programy mogły zarobić. Jeszcze nie spotkałem się z programem który byłby w 100% bezpieczny.

  #4 27.06.2013 22:46

BHM, na Twoim miejscu spróbowałbym sprawdzić te pozostałości programem HijackThis.

  #3 17.06.2013 12:42

A słyszał ktoś o takim programie który potrafi znaleźć klucze z błędnie ustawionymi prawami dostępu (pozostałość po wirusie)?

  #2 16.06.2013 21:37

A ja boję się wszelkich chińskich nowinek i jakoś nie mogę się przekonać co intencji programistów państwa Środka.

  #1 16.06.2013 09:42

Chyba lepszy jest Eusing Free Registry Cleaner.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.