Free YouTube to DVD Converter 3.1.103.829

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube to DVD Converter to darmowe narzędzie do pobierania klipów z serwisu YouTube oraz ich konwertowania do formatów zgodnych ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Aplikacja charakteryzuje się prostą obsługą i szybkością działania. Aby pobrać wybrane klipy wystarczy wkleić odnośniki do nich w głównym oknie programu. Poza funkcją pobierania wielu plików jednocześnie, możliwe jest także pobieranie całych playlist w obrębie jednej sesji. Free YouTube to DVD Converter potrafi automatycznie tworzyć czytelne i funkcjonalne menu dla płyt DVD z filmami. Z poziomu narzędzia nagramy również pobrane klipy na nośnik DVD.

Opcje konfiguracyjne oferowane przez Free YouTube to DVD Converter ograniczone zostały do minimum. Z poziomu aplikacji wybierzemy jedynie format obrazu (NTSC lub PAL), jego jakość , a także format wyjściowy - MP4, AVI i FLV.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowego oprogramowania w postaci paska narzędziowego, a także zmianę w przeglądarce internetowej domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć instalacji w systemie wspomnianych komponentów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!