Free Zune Video Converter 1.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Zune Video Converter jest programem umożliwiającym konwersję prawie dowolnego pliku video do jednego z formatów obsługiwanych przez odtwarzacz Microsoft Zune. Formatem wyjściowym może być WMV, MP4, MP3, WMA lub M4A (AAC).

Konwertowany może być cały plik lub tylko wybrany fragment. Zaawansowani użytkownicy znajdą też sporo opcji umożliwiających dostosowanie parametrów kodowania do własnych potrzeb. Ustawienia kodowania można zapisać do pliku INI i wczytać w dowolnym momencie. Podstawowa obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość obrazu jest zbyt słaba, zwiększ bitrate video i powtórz konwersję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy o obsłudze, konwersja fragmentów filmu, obsługa wielu formatów, baza domyślnych profili
długi czas pracy przy mniej popularnych fomratach
ocena użytkownika
22.10.2015 14:16 • Recenzja do wersji 1.1

Całkiem dobry program do konwersji plików wideo dla odtwarzacza Microsoft Zune. Zaletą program jest możliwość konwersji fragmentu pliku. Obsługa jest nadzwyczaj prosta, ogranicza się jedynie do wskazania pliku i wybrania z listy właściwego profilu. Program jest darmowy i obsługuję dużo popularnych formatów. Zawiera także sporo liste podstawowych profili dostosowanych do MZ. Program nie wymaga instalacji.