FreeCell Solitaire FreeCell Solitaire 2.9.499

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

FreeCell Solitaire to gra karciana od firmy Queens Solitaire Games, która została udostępniona do pobrania zupełnie za darmo. Znajdziemy w niej jednak reklamy oraz możliwość dokonywania zakupów cyfrowych.

Autorzy FreeCell Solitaire postarali się o wierne przeniesienie zasad układania pasjansa na ekrany urządzeń przenośnych, oddając do dyspozycji klasyczną mechanikę rozgrywki. Jednocześnie zadbali o to, by użytkownik mógł dostosowywać wygląd ekranu za pomocą udostępnionych tematów graficznych. Na uwagę zasługuje także nieskomplikowane sterowanie. Możemy po prostu stuknąć w daną kartę lub przeciągnąć ją i upuścić w dowolnym miejscu.

FreeCell Solitaire idealnie nadaje się do zabawy na smartfonie lub tablecie, gdyż oferuje funkcję automatycznego zapisywania postępów. Kiedy przerwiemy zabawę, będziemy mogli do niej powrócić w dowolnym momencie (jeśli aplikacja została wyłączona, to i tak wznowimy układanie pasjansa dokładnie w tym samym miejscu).

Dla osób niemających wcześniej czynienia z grami takimi jak FreeCell Solitaire przygotowano system podpowiedzi oraz możliwość cofania ostatniego ruchu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!