reklama

FreeJack na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy FreeJack - pewnego rodzaju "biegankę" MMO będącą swoistym urozmaiceniem gatunku.

FreeJack nawiązuje do charakterystycznej formy aktywności ruchowej powstałej swego czasu we Francji, a mianowicie do Le parkour. Zarówno w rzeczywistości jak i w grze głównym zamysłem jest pokonywanie wszelkiego rodzaju przeszkód jakie stają nam na drodze w sposób szybki, prosty i przy okazji widowiskowy.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Akcja gry toczy się w metropolii o nazwie New Jack City, gdzie gracz staje do rywalizacji z innymi fanami parkour. Przed rozpoczęciem rozgrywki personalizujemy swoją postać, gdzie oprócz właściwości motorycznych dobieramy jej odpowiedni strój i nadajemy przebojowy wygląd. Warto również skorzystać z opcji treningu choć wiadomo, że tej właściwej wprawy nabierzemy dopiero w trakcie gry.

Wraz z postępem rozwijamy swoją postać, dzięki czemu będzie ona bardziej wysportowana, a wykonywane tricki jeszcze bardziej efektowne. Możemy również tworzyć własne pokoje, do których możemy zapraszać innych gości, a następnie współzawodniczyć z nimi w wyścigu.

Gra jest doskonałą odmianą dla wszystkich fanów sportowych MMO, którym znudziło się współzawodnictwo w piłce nożnej, piłce ręcznej czy innej popularnej dyscyplinie sportowej. Być może nie powala ona oprawą graficzną, ale nadrabia dynamizmem, efektami i ogólną grywalnością.

Grę FreeJack można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Sportowe

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję polskiej produkcji z zombiakami, czyli Dead Island, a także zapowiedzi zmierzającego na PlayStation Vita Uncharted: Golden Abyss i przygotowywanego z myślą o sensorze Kinect Project Draco.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama