FreeOrion 0.4.9

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeOrion to darmowa turowa gra strategiczna inspirowana na takiej pozycji jak Master of Orion. Celem gry jest zbudowanie największego międzygalaktycznego imperium pozwalającego konkurować z innymi przeciwnikami. W FreeOrion nie obędzie się oczywiście bez kolonizowania nowych planet, handlowania surowcami, walce z innymi przeciwnikami, odkrywania nowych i rozwijania istniejących technologii pozwalających wyprzedzić innych graczy pod względem militarnym i taktycznym. FreeOrion to pozycja obowiązkowa do sprawdzenia dla wszystkich graczy, których zdążył już wciągnąć na długie noce Ogame.

Minimalne wymagania systemowe:

- procesor 600 MHz
- 128 MB pamięci RAM
- karta graficzna z obsługą akceleracji 3D


Uwaga!

* - szczegóły na stronie projektu

1. Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

2. Gra dostępna jest również na inne platformy (m.in. Linux i Mac OS). Więcej informacji można uzyskać na stronie projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!