FreeRAM XP Pro 1.52

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeRAM XP Pro to nierozwijane już, ale w dalszym ciągu bardzo popularne narzędzie do optymalizacji wykorzystania pamięci operacyjnej komputera, które kierowane jest do użytkowników starszych edycji Windowsa (XP lub niższych).

Zadaniem aplikacji jest monitorowanie w czasie rzeczywistym poziomu wykorzystania pamięci RAM i w razie potrzeby przeprowadzenie operacji jej zwolnienia i defragmentacji. Działanie FreeRAM XP Pro może zostać w pełni zautomatyzowane dzięki dużej ilości opcji konfiguracyjnych, jak również inicjowane ręcznie przez użytkownika. Korzystanie z narzędzia zaleca się posiadaczom starszych komputerów z mocno ograniczonymi zasobami operacyjnymi.

Po uruchomieniu program działa w obrębie zasobnika systemowego i dostępny jest z poziomu ikonki wyświetlającej ilość wolnej pamięci operacyjnej. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi definiować w jakich sytuacjach rozpoczynana ma być optymalizacja oraz ilość pamięci, którą ma zostać zwolniona.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!