r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FreeRIP 5.7.0.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeRIP to bezpłatna wersja popularnego programu, służącego do zgrywania i konwertowania muzyki z płyt CD.

Galeria programu

Aplikacja jest prosta w użyciu i co najważniejsze odczytuje pliki audio z krążków i następnie zapisuje do jednego z wybranych formatów cyfrowych – WMA, MP3, OGG, WAV lub VOBIS. Obsługuje również nowoczesny format FLAC, który odtwarza muzykę w bezstratnej kompresji dźwięku. Dostosowuje głośność i jakość dźwięku podczas konwersji oraz umożliwia zgrywanie większej ilości utworów do jednego pliku audio.

Program nie tylko wyodrębnia ścieżki audio z płyt CD, ale również konwertuje muzykę do wybranego przez nas formatu, a także za pomocą edytora tagów modyfikuje metadane i dodaje informacje do pliku muzycznego, które błyskawicznie pobieramy z internetowych baz danych (Freedb.org itd.). Wspiera ID3 v1 i ID3 v2 oraz posiada wbudowany generator listy odtwarzania (w formacie PLS, HTML, CSV, M3U).

Interfejs programu jest prosty i czytelny. Nie zabrakło w nim wsparcia dla języka polskiego i szczegółowych informacji o każdym utworze muzycznym (nazwa piosenki, tytuł albumu, rok produkcji, typ zawartości, artysta i producent, a także prawa własności czy komentarz). Oprócz tego FreeRIP pozwala na odtwarzanie wybranej muzyki, wyszukiwanie sklepów internetowych oraz integrowanie się z serwisem społecznościowym Facebook.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
grand   9 #3 17.04.2015 21:52

@Martcin (niezalogowany): Nie jedyny. U mnie xrecode II działa świetnie podobnie jak np. EAC.

  #2 26.08.2013 22:09

@Martcin (niezalogowany): Jedyny? Niedawno rippowałem płytę audio na Win7 64-bit - nie pamiętam czym, CDEksem chyba.

  #1 25.02.2013 00:22

Jedyny który chodzi pod Windows 7 Ultima 64bit uff!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.