FreeRecover FreeRecover Beta

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeRecover to bardzo proste, a w dodatku bezpłatne narzędzie do odzyskiwania plików na dyskach twardych NTFS, które utraciliśmy w wyniku awarii, działania wirusa czy też usunęliśmy zupełnie przypadkowo.

Z poziomu górnej części okna programu musimy wskazać interesującą nas partycję, a następnie kliknąć przycisk „search”. FreeRecover wygeneruje listę danych, jakie możemy odzyskać. Aby to zrobić, należy wybrać odpowiednie pliki i skorzystać z funkcji „recover files”. Jeśli wyniki wyszukiwania są zbyt obszerne, nic nie stoi na przeszkodzie, by posortować je na przykład według nazwy, ścieżki lub rozmiaru.

FreeRecover umożliwia również pobranie oryginalnych ścieżek plików. Do dyspozycji użytkownika oddano ponadto funkcję sprawdzania integralności danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!