FreeTumble 1.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To logiczna produkcja składająca się z trzech odmiennych trybów gry, z których każdy z osobna zapewnia inną zabawę. W trybie Normal naszym zadaniem jest eliminowanie kolejnych, kolorowych i możliwie największych kombinacji bloków, a najważniejszym utrudnieniem jest to, że po każdorazowym ruchu ściana z klocków podnosi się o jeden poziom przybliżając nas tym samym do nieuchronnego końca rozgrywki. Tryb Motion to w zasadzie te same zasady co w Normal, z tą jednak różnicą, że mamy możliwość wykonywania częstszych posunięć, bo wszystko dzieje się na czas - kolejne klocki dochodzą co określoną ilość sekund. W Classic zaś należy najzwyczajniej w świecie wyczyścić planszę z bloczków, czyli tak usuwać poszczególne elementy, aby na samym końcu nie pozostał nam ani jeden. Każda rozgrywka, bez względu na tryb w jakim jest prowadzona, kończy się podsumowaniem naszego dorobku punktowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #3 16.04.2016 16:03

Rozbudowana gra logiczna. takie 3w1. Fajnie. Warto spróbować.

  #2 20.06.2010 11:13

Dlaczego zamieszczacie tu reklamę oszustów "Przyśpiesz swój komputer" eannsoft!!! Wstyd, że dla pieniędzy pozwalacie by wasi czytelnicy byli naciągani na niemałą kasę!

  #1 03.07.2009 23:14

error runtime c++ :(