reklama

FreeTumble na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy FreeTumble - logiczną produkcję składająca się z trzech odmiennych trybów gry, z których każdy z osobna zapewnia inną zabawę.

W trybie Normal naszym zadaniem jest eliminowanie kolejnych, kolorowych i możliwie największych kombinacji bloków, a najważniejszym utrudnieniem jest to, że po każdorazowym ruchu ściana z klocków podnosi się o jeden poziom przybliżając nas tym samym do nieuchronnego końca rozgrywki. Tryb Motion to w zasadzie te same zasady co w Normal, z tą jednak różnicą, że mamy możliwość wykonywania częstszych posunięć, bo wszystko dzieje się na czas - kolejne klocki dochodzą co określoną ilość sekund. W Classic zaś należy najzwyczajniej w świecie wyczyścić planszę z bloczków, czyli tak usuwać poszczególne elementy, aby na samym końcu nie pozostał nam ani jeden. Każda rozgrywka, bez względu na tryb w jakim jest prowadzona, kończy się podsumowaniem naszego dorobku punktowego.

Grę FreeTumble można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje samych długo wyczekiwanych produkcji - dla miłośników walk w oktagonie mamy UFC 2009: Undisputed, wielbiciele komiksów powinni sprawdzić test X-Men Origins: Wolverine, fani szerzenia destrukcji Red Faction: Guerrilla, a dobrych polskich tytułów Call of Juarez: Więzy Krwi.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama