FreeUndelete 2.1.36867.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeUndelete to bardzo proste i darmowe (do użytku prywatnego) narzędzie, służące do odzyskiwania utraconych lub przypadkowo usuniętych danych.

Pozwala ono na szybkie oraz skutecznie przywracanie danych, które skasowaliśmy np. poprzez umieszczenie ich w systemowym koszu. Program po dokładnym przeskanowaniu zawartości wskazanej partycji na dysku twardym wyświetla listę wszystkich możliwych do odzyskania danych. Do użytkownika należy wskazanie pozycji, które chciałby odzyskać oraz lokalizacji (musi ona znajdować się na innej partycji niż ta z utraconymi danymi), w której zostaną one zapisane. W przypadku dużej ilości wyszukanych danych pomocny okazuje się mechanizm filtrowania, pozwalający wygodnie odszukiwać tylko pliki i foldery o określonych nazwach.

FreeUndelete obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje dysków twardych, wspierając przy tym systemy plików NTFS 1.0, NTFS 2.0, FAT12, FAT16 i FAT32.

Uwaga!

  1. Program uruchomiony może zostać bez instalacji. W tym celu po otworzeniu kreatora instalacji wybieramy opcję 'Advanced', a następnie 'Run witchout installing'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #3 29.10.2015 21:04

darmowy i całkiem fajny program

  #2 29.06.2015 19:38

Uwaga, ten program mozna sobie wsadzic... i to gleboko! W buty! Nie tylko NIE DZIALA i ukrywa sie w czelusciach twardego dysku w slusznej obawie przed wy....eniem, ale jeszcze jako gratis instaluje adwara w postaci samoprzylepnej przegladarki ktorej wy....enie zajmuje ho ho i jeszcze troche. Zdecydowanie nie polecam!

  #1 23.06.2015 15:53

Najlepzy program do odzyskiwania danych z jakim sie spotkałem!
Potrafi obsłużyć strukturę hierarchiczną, pliki odzyskuje szybko, nie ma zbędnych śmieci i jest bezpłatny, polecam! :)