FreeUndelete 2.1.36867.1

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FreeUndelete to bardzo proste i darmowe (do użytku prywatnego) narzędzie, służące do odzyskiwania utraconych lub przypadkowo usuniętych danych.

Pozwala ono na szybkie oraz skutecznie przywracanie danych, które skasowaliśmy np. poprzez umieszczenie ich w systemowym koszu. Program po dokładnym przeskanowaniu zawartości wskazanej partycji na dysku twardym wyświetla listę wszystkich możliwych do odzyskania danych. Do użytkownika należy wskazanie pozycji, które chciałby odzyskać oraz lokalizacji (musi ona znajdować się na innej partycji niż ta z utraconymi danymi), w której zostaną one zapisane. W przypadku dużej ilości wyszukanych danych pomocny okazuje się mechanizm filtrowania, pozwalający wygodnie odszukiwać tylko pliki i foldery o określonych nazwach.

FreeUndelete obsługuje wszystkie najpopularniejsze rodzaje dysków twardych, wspierając przy tym systemy plików NTFS 1.0, NTFS 2.0, FAT12, FAT16 i FAT32.

Uwaga!

  1. Program uruchomiony może zostać bez instalacji. W tym celu po otworzeniu kreatora instalacji wybieramy opcję 'Advanced', a następnie 'Run witchout installing'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!