Freemake Video Downloader Freemake Video Downloader 3.8.2.2

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freemake Video Downloader to ciekawy program służący do pobierania klipów wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google, Facebook, Metacafe itp.

Aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością działania, małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe i możliwością pobierania wielu filmików jednocześnie. Zasada działania Freemake Video Downloader jest identyczna jak większości oprogramowania tego typu i ogranicza się do wklejenia w głównym oknie linku do materiału.

Program automatycznie rozpoznaje jakości w jakich można pobrać dany klip, dając użytkownikowi możliwość wyboru jednej z nich. Wśród obsługiwanych trybów znaleźć można 240p, 320p, 480p, 720p, 1080p oraz 4096p. Freemake Video Downloader pozwala na zapis wideo do plików FLV, MP4 i 3GP, dodatkowo oferując funkcję automatycznej konwersji do formatu AVI lub MP3.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna umożliwia pobieranie materiałów audio/wideo o maksymalnej długości 3 minut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

niedostrzegam
kaspersky total security uznaje program za szkodliwy.
ocena użytkownika

program przez chwilę gościł na moim dysku nigdy więcej
znalazłem alternatywę zamiast tego bubla polecam Pontes media downloader.

19.01.2018 10:40 | Recenzja do wersji 3.8.1.1
Obsługa wielu stron
niebezpieczny
ocena użytkownika

Kiedyś miewałem Fvd-er, ale prawie każdy wyszukiwacz szkodników miał go za złe. Ostatnio też próbowałem go ściągnąć z rozmaitych źródeł (i oczywiście beż żadnych dodatków), ale dyżurny AVG w każdej wersji znajduje konia trojańskiego...

27.02.2017 16:09 | Recenzja do wersji 3.8.0.29