Freemake Video Downloader Freemake Video Downloader 4.1.12.52

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freemake Video Downloader to ciekawy program służący do pobierania klipów wideo z takich serwisów jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Google, Facebook, Metacafe itp.

Aplikacja charakteryzuje się dużą szybkością działania, małym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe i możliwością pobierania wielu filmików jednocześnie. Zasada działania Freemake Video Downloader jest identyczna jak większości oprogramowania tego typu i ogranicza się do wklejenia w głównym oknie linku do materiału.

Program automatycznie rozpoznaje jakości w jakich można pobrać dany klip, dając użytkownikowi możliwość wyboru jednej z nich. Wśród obsługiwanych trybów znaleźć można 240p, 320p, 480p, 720p, 1080p oraz 4096p. Freemake Video Downloader pozwala na zapis wideo do plików FLV, MP4 i 3GP, dodatkowo oferując funkcję automatycznej konwersji do formatu AVI lub MP3.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna umożliwia pobieranie materiałów audio/wideo o maksymalnej długości 3 minut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

niedostrzegam
kaspersky total security uznaje program za szkodliwy.
ocena użytkownika
19.01.2018 10:40 • Recenzja do wersji 3.8.1.1

program przez chwilę gościł na moim dysku nigdy więcej
znalazłem alternatywę zamiast tego bubla polecam Pontes media downloader.

Obsługa wielu stron
niebezpieczny
ocena użytkownika
27.02.2017 16:09 • Recenzja do wersji 3.8.0.29

Kiedyś miewałem Fvd-er, ale prawie każdy wyszukiwacz szkodników miał go za złe. Ostatnio też próbowałem go ściągnąć z rozmaitych źródeł (i oczywiście beż żadnych dodatków), ale dyżurny AVG w każdej wersji znajduje konia trojańskiego...