Freemake Youtube Mp3 Boom Freemake Youtube Mp3 Boom 1.0.6.8

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Freemake Youtube Mp3 Boom jest darmowym narzędziem, którego zadaniem jest pobieranie klipów z serwisu YouTube i zapisywanie ich ścieżki dźwiękowej do plików MP3.

Freemake Youtube Mp3 Boom, podobnie jak inne narzędzia tego producenta, charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, na którą duży wpływ ma dopracowany i intuicyjny interfejs graficzny. Wśród pozostałych zalet narzędzia wymienić należy szybkość działania - w tym przypadku konwertowania pobranych klipów.

Obsługa aplikacji ogranicza się do wklejenia w głównym oknie adresu URL do klipu, który chcielibyśmy zapisać na dysku twardym lub skorzystania z wbudowanej wyszukiwarki. Daje ona możliwość przechwycenia materiału w najlepszej jakości i przekonwertowanie go do formatu MP3, możliwego do odtworzenia np. w radioodtwarzaczu samochodowym, kinie domowym, smartfonie czy tablecie.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, które mogą zostać pominięte po odznaczeniu odpowiednich opcji.
  2. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki
mało funkcji i nie ściąga wszystkiego
ocena użytkownika
05.11.2017 21:52 • Recenzja do wersji 1.0.5.11

średnio lipa - program się zapętla i jedną piosenkę nagrywa 20-50 razy w 1 pliku który miał mieć 3 minuty i 3MB - a jest godzina lub 2 i 200MB - ale to przy 1 utworze na 7