Freespire 2.0.3

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Linspire wydała zaktualizowaną wersję swojego systemu FreeSpire bazująceego na popularnej dystrybucji Ubuntu.

Z najważniejszych zmian oferowanych przez wersję 2.0.3 autorzy wymieniają zaktualizowanie wtyczki CNR do wersji 0.1.2600 odpowiedzialnej za pobranie i instalację aplikacji oferowanych w serwisie CNR Service za pomocą jednego kliknięcia myszki oraz integrację z repozytoriami Ubuntu. Poza tym dodano najnowsze wersje takich aplikacji jak KPlayer, KUser, KNetworkManager, Sun Java 6 Java Runtime Environment i wtyczkę Flash 9. Ze względu na ograniczoną wielkość nośnika CD z najnowszej wersji Freespire 2.0.3 usunięto program Nvu przeznaczony do tworzenia stron internetowych.

Więcej informacji na temat zmian i opinii użytkowników dotyczących nowej wersji Freespire można znaleźć w specjalnie utworzonym wątku na forum dystrybucji. Osoby zainteresowane pobraniem Freespire 2.0.3 powinny zaopatrzyć się w program obsługujący sieć BitTorrent, a następnie udać się na stronę producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu