Freeter 1.2.1

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freeter to bardzo przydatne narzędzie ułatwiające organizację pracy zarówno w mniejszych, jak i większych firmach. Program znajdzie swoje zastosowania także wśród freelancerów.

Aplikacja umożliwia dodawanie rozmaitych obiektów, w tym ramek tekstowych, obrazów, odnośników do stron internetowych czy listy zadań do zrobienia. Freeter pozwala również na umieszczenie drzewa katalogów, dzięki czemu bardzo szybko zlokalizujemy niezbędne pliki bez konieczności uruchamiania Eksploratora Windows.

Wszystko to sprawia, że w jednym miejscu zgromadzimy dokumenty, programy, multimedia czy jakiekolwiek inne pliki potrzebne w trakcie pracy nad danym projektem. W ten sposób można oszczędzić sporo czasu niezależnie od tego, czy jesteśmy grafikiem, pisarzem, fotografem, administratorem działu IT lub pracownikiem sklepu internetowego.

Opisywane narzędzie zawiera wbudowany menadżer zarządzania czasem, który pozwala określić, jak długo będziemy zajmować się danym zadaniem, a ile minut poświęcimy na przerwę. Kiedy ta będzie miała nastąpić, Freeter poinformuje nas o tym uprzednio zdefiniowanym sygnałem dźwiękowym.

Freeter oferuje możliwość utworzenia wielu projektów i swobodnego przełączania się między nimi. W razie potrzeby istnieje opcja duplikowania projektów i importowania ich z plików zapisanych w formacie PNG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!