Freeze-E Frosty's

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Freeze-E Frosty's to ciekawa propozycja dla wielbicieli platformówek 3D, zwłaszcza tych młodszych komputerowców. Kiedy w fabryce lodów wybucha pożar, musimy dowiedzieć się, kto dopuścił się sabotażu, a przy okazji przeżyć, bo uwolniony został dotąd zamrożony dinozaur. W trakcie przygody popiszemy się zręcznością, jednak nie zabraknie tutaj także pewnej dozy główkowania. Czasem nie wystarczy tylko skakać.

Wcielamy się w zakręconego loda, jednego z pracowników fabryki. Przeżyliśmy szczęśliwie katastrofę, czego nie można powiedzieć o naszych zimnych kolegach, rozpuszczonych albo roztrzaskanych o lodowe kolce. Musimy się zemścić. Rozgrywka sprowadza się do umiejętnego przemieszczania się po platformach, jak i strategicznego używania mocy zamrażania oraz przyśpieszenia. Bez pomysłu bardzo łatwo zginąć.

Na szczęście punkty kontrolne rozstawiono bardzo gęsto, dlatego rozgrywka nigdy nie powinna frustrować. Cieszy bardzo dobra oprawa graficzna, z przepięknie zrobionym efektem zamrażania. Udźwiękowienie także mamy na wysokim poziomie. Na sterowanie należy wziąć pewną poprawkę, gdyż prowadzona postać wykazuje się pewną bezwładnością, zwłaszcza w powietrzu. Projekt skutecznie zabija wolny czas.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 1.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 260 GTX lub AMD Radeon X1300

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!