Fresh Download 8.79

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fresh Download jest darmowym programem przeznaczonym do pobierania plików z Internetu.

Program umożliwia ściąganie plików udostępnianych za pomocą protokołów HTTP i FTP, pozwala na przerywanie i wznawianie transferu, pobieranie pliku w kilku częściach, zaplanowanie rozpoczęcia ściągania plików, posiada wsparcie dla antywirusów i monitorowanie schowka. Fresh Download współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami: Internet Explorer, Mozilla Firebird i Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2 i Slim Browser.

Program pozbawiony jest wszelkiego oprogramowania spyware i w przeciwieństwie do wielu płatnych menedżerów pobierania plików, nie wyświetla żadnych banerów reklamowych.

Uwaga!

  1. Program by działał w pełni funkcjonalnie wymaga bezpłatnej rejestracji, którą można przeprowadzić na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

szybki start, intuicyjny interfejs, pobiera maksymalnie szybko, mozliwość dzielenia przepustowości, integruje się z każda przeglądarką
na razie brak polskiej wersji językowej, darmowa rejestracja
ocena użytkownika
26.08.2011 13:11 • Recenzja do wersji 8.71

FreshDownload - zaawansowany, a zarazem lekki menadżer pobierania plików. Program integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami, posiada harmonogram i dość ciekawą funkcję, a mianowicie chodzi o dzielenie przepustowości łącza z przeglądarką. Działa to na takiej zasadzie, że wybieramy Cooperative bandwitch i podczas pobierania plików, jak i przeglądania stron www, FreshDownload nie zapycha nam łącza. Z tego programu korzystam już długi czas, bo od wersji bodajże 3. Program cechuje szybki start, co (jakby nie patrzeć) ma ogromny wpływ na szybkość pobierania plików (bo po co menadżer, który uruchamia się minutę). Testowałem już wiele "pobieraczy", ale ten jako jedyny najszybciej ściągał pliki.
Mimo braków w polskiej lokalizacji, obsługa programu jest bardzo prosta.
Sporym minusem programu jest wymóg rejestracji. Oczywiście ta jest darmowa. Na nasz e-mail wysyłane są klucze do FD i innych programów FreshDevices oraz informacje o nowszych wersjach.