Fresh Paint Fresh Paint

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program

Fresh Paint, jak nazwa wskazuje, jest aplikacją przeznaczoną do malowania na komputerze. Została ona przygotowana do pracy z interfejsem Modern i można z niej korzystać zarówno na komputerze z Windows 8 lub 8.1, jak i Windows Phone. Od wydania Windows 8.1 można także współdzielić obrazy między platformami za pomocą SkyDrive. Aplikacja potencjał pokazuje, jeśli mamy do dyspozycji ekran dotykowy i ewentualnie rysik, lub jeśli dysponujemy prostym tabletem graficznym.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Przybornik zawiera bardzo dobrze symulowane farby olejne i zestaw pędzli, pastele, kredki ołówkowe oraz gumkę, próbnik koloru oraz narzędzie do rozmazywania. Użytkownicy Windows 8.1 mogą ponadto skorzystać z dobrze symulowanych akwareli.

Podobnie jak przy malowaniu prawdziwymi farbami, tu także możemy je mieszać na palecie, aby uzyskać nowe kolory, ale mamy do dyspozycji także typowo cyfrowy mieszalnik w postaci koła barw i suwaków. Prawdziwą gratką jest możliwość wysuszenia obrazka przed nałożeniem kolejnej warstwy farb — bez czekania, bez obaw o niepożądane smugi — wystarczy dotknąć wentylatora.

Rysunek można zacząć na czystym tle, symulującym prawdziwy papier wybrany z galerii lub ze zdjęcia z dysku lub zrobionego na przykład kamerką laptopa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!