Fresh Paint 2.0.4195.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fresh Paint, to aplikacja stworzona do malowania na ekranach naszych smartfonów. Oferuje sporą ilość narzędzi, zarazem ma bardzo dobrze zaprojektowany interfejs. Dzięki temu jest przyjazna w obsłudze zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Przygodę z Fresh Paint rozpoczynamy od wyboru na czym chcemy malować. Może to być czysta kartka, ale również obraz z galerii, binga czy też naszego aparatu. Wszystkie one zostaną wzbogacone o specjalne filtry, tak aby imitować obraz. Do dyspozycji oddano nam 4 narzędzia malarskie oraz sporą paletę kolorów i kilka efektów. Co ciekawe nowe kolory możemy tworzyć na palecie, mieszając kilka innych.

Prawdziwą gratką jest możliwość wysuszenia obrazka przed nałożeniem kolejnej warstwy farb — bez czekania, bez obaw o niepożądane smugi — wystarczy dotknąć wentylatora. Efekt naszej pracy możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też udostępnić innym osobom. Do pełni szczęścia zabrakło znanych z wersji na tablety i komputery kolorowanego. Fresh Paint dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fresh Paint dla Windows 10: olejem po ekranie malowanie – i nie tylko olejem

16
19.05.2015  •  Adam Golański

Microsoft Paint jest programem związanym z Windows od samego ich początku. Prościutki edytor grafiki rastrowej obecny był we wszystkich kolejnych wersjach desktopowych „okienek”, włącznie z Windows 8. Czy jednak pojawi się na pewno w Windows 10? Tego nie wiemy, niektórzy mówią, że w końcu zastąpi go aplikacja malarska o nazwie Fresh Paint, której nowa odsłona dostępna jest już w Windows Store. Fresh Painta możecie pamiętać z premiery Windows 8 – reklamowano wówczas to cudo jako owoc prac badaczy z Microsoft Research, którzy w ramach Projektu Gustav próbowali odtworzyć fizykę farb olejnych,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie