r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fresh Paint 2.0.4195.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Fresh Paint, to aplikacja stworzona do malowania na ekranach naszych smartfonów. Oferuje sporą ilość narzędzi, zarazem ma bardzo dobrze zaprojektowany interfejs. Dzięki temu jest przyjazna w obsłudze zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Galeria programu

Przygodę z Fresh Paint rozpoczynamy od wyboru na czym chcemy malować. Może to być czysta kartka, ale również obraz z galerii, binga czy też naszego aparatu. Wszystkie one zostaną wzbogacone o specjalne filtry, tak aby imitować obraz. Do dyspozycji oddano nam 4 narzędzia malarskie oraz sporą paletę kolorów i kilka efektów. Co ciekawe nowe kolory możemy tworzyć na palecie, mieszając kilka innych.

Prawdziwą gratką jest możliwość wysuszenia obrazka przed nałożeniem kolejnej warstwy farb — bez czekania, bez obaw o niepożądane smugi — wystarczy dotknąć wentylatora. Efekt naszej pracy możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też udostępnić innym osobom. Do pełni szczęścia zabrakło znanych z wersji na tablety i komputery kolorowanego. Fresh Paint dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fresh Paint dla Windows 10: olejem po ekranie malowanie – i nie tylko olejem

16
OPROGRAMOWANIE 19.05.2015 | Adam Golański (eimi)

Microsoft Paint jest programem związanym z Windows od samego ich początku. Prościutki edytor grafiki rastrowej obecny był we wszystkich kolejnych wersjach desktopowych „okienek”, włącznie z Windows 8. Czy jednak pojawi się na pewno w Windows 10? Tego nie wiemy, niektórzy mówią, że w końcu zastąpi go aplikacja malarska o nazwie Fresh Paint, której nowa odsłona dostępna jest już w Windows Store. Fresh Painta możecie pamiętać z premiery Windows 8 – reklamowano wówczas to cudo jako owoc prac badaczy z Microsoft Research, którzy w ramach Projektu Gustav próbowali odtworzyć fizykę farb olejnych,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.