Fresh Paint Fresh Paint 2.0.4195.1

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fresh Paint, to aplikacja stworzona do malowania na ekranach naszych smartfonów. Oferuje sporą ilość narzędzi, zarazem ma bardzo dobrze zaprojektowany interfejs. Dzięki temu jest przyjazna w obsłudze zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Przygodę z Fresh Paint rozpoczynamy od wyboru na czym chcemy malować. Może to być czysta kartka, ale również obraz z galerii, binga czy też naszego aparatu. Wszystkie one zostaną wzbogacone o specjalne filtry, tak aby imitować obraz. Do dyspozycji oddano nam 4 narzędzia malarskie oraz sporą paletę kolorów i kilka efektów. Co ciekawe nowe kolory możemy tworzyć na palecie, mieszając kilka innych.

Prawdziwą gratką jest możliwość wysuszenia obrazka przed nałożeniem kolejnej warstwy farb — bez czekania, bez obaw o niepożądane smugi — wystarczy dotknąć wentylatora. Efekt naszej pracy możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też udostępnić innym osobom. Do pełni szczęścia zabrakło znanych z wersji na tablety i komputery kolorowanego. Fresh Paint dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!