FriendStrip Kids Pro FriendStrip Kids Pro 1.0.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

FriendStrip Kids Pro to program, dzięki któremu używając smartfonu lub tabletu możemy stworzyć własne komiksy. W ten sposób aplikacja może się przydać np. podczas rodzinnych zabaw z dziećmi.

Po zainstalowaniu aplikacji FriendStrip Kids Pro zaprezentuje nam ona samouczek, dzięki któremu dowiemy się, jak korzystać z programu do tworzenia komiksów przy użyciu naszych zdjęć oraz pomysłów na tekst. Później przyjdzie czas na właściwą zabawę, czyli tworzenie komiksów wg naszej fantazji. Aplikacja oferuje ramki, które przypominają nieco używane kiedyś taśmy filmowe z charakterystycznymi klatkami. W każdą z tych "klatek" możemy dodać własne zdjęcie i zdecydować, czy pozostawić tekst naniesiony przez aplikację czy też dodać własne napisy. Ciekawą funkcją jest też możliwość odwzorowania na zdjęciu sceny, która pierwotnie znalazła się na gotowym komiksie. Jeśli np. nasza córka przyjmie pozę taką, jaką widać na karcie komiksu, wtedy po zrobieniu zdjęcia aplikacja odpowiednio je przetworzy i podmieni komiks na wykonaną przez nas fotografię.

W programie mamy do wyboru ponad 80 różnych komiksowych pomysłów, przygotowanych przez prawdziwych artystów sztuki komiksowej. Zawierają one m.in. piratów, księżniczki lub też dinozaury, oferując mnóstwo wątków dopasowanych do różnych okoliczności z życia dziecka. Aplikacja jest płatna i kosztuje nieco ponad 6 zł, ale biorąc pod uwagę jej możliwości, warto wydać tę kwotę, aby wprowadzić ciekawe nowości do życia dzieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!