FriendStrip Kids Pro FriendStrip Kids Pro 1.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

FriendStrip Kids Pro jest aplikacją, która pozwala tworzyć własne komiksy ze zdjęć w różnych sceneriach. To program, który świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych zabaw z dziećmi.

Gdy zainstalujemy FriendStrip Kids Pro, w pierwszym kroku aplikacja pokaże nam samouczek, dzięki któremu zrozumiemy, jakie możliwości oferuje program i jak je wykorzystać. Później będziemy mogli zająć się zabawą, czyli tworzeniem komiksów. Aplikacja odda nam do dyspozycji ramki, które przypominają nieco używane kiedyś taśmy filmowe z charakterystycznymi klatkami. W każdą z tych "klatek" możemy dodać własne zdjęcie i zdecydować, czy pozostawić tekst naniesiony przez aplikację czy też dodać własne napisy. Najlepszy efekt uzyskamy wtedy, gdy na zdjęciu spróbujemy odwzorować to, co widoczne jest na ekranie urządzenia w komiksowej ramce. Powtarzając te sceny krok po kroku, stworzymy ciekawą i zabawna sekwencję fotografii, którą będziemy mogli zapisać na iPhonie lub iPadzie, a także udostępnić znajomym.

W programie mamy do wyboru ponad 80 różnych komiksowych pomysłów, przygotowanych przez artystów. Prezentują one m.in. piratów, księżniczki lub też dinozaury, oferując mnóstwo wątków dopasowanych do różnych okoliczności z życia dziecka. Tutaj jednak zastrzegamy, że w wersji darmowej programu dostępny jest tylko jeden przykładowy komiks spośród kilku z danej kategorii. Dostęp do wszystkich można uzyskać, płacą ok. 2 dolary.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!