Frigate Professional 3.36

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Frigate to w pełni funkcjonalny, zaawansowany menadżer plików oferujący sporą ilość ciekawych opcji.

Poza standardowymi funkcjami takimi jak obsługa sieci lokalnej, wbudowany klient FTP (obsługujący protokoły SFTP i FTPS), czy różne wariacje kompresji i szyfrowania danych (zip, arj, rar, jar, ace, ha, lha, zoo, limit and hyper) Frigate oferuje dodatkowo narzędzie do masowej zmiany nazw plików czy kilka wbudowanych edytorów (tekstowy, do zmiany tagów MP3, plików DBF, HTML i Hex).

Frigate Professional posiada również opcje synchronizowania folderów, narzędzie do sporządzania statystyk dotyczących przestrzeni zajmowanych na dysku twardym przez konkretne lokalizacje, menadżer autostartu, funkcje porównywania zawartości plików, opcję szybkiego podglądu dokumentów z pakietu Microsoft Office i znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na tzw. belka "Quick launch", do której można przypisać skróty do najczęściej używanych aplikacji i plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #4 16.07.2010 21:14

@guitarissst: Sprawdziłem i plik pobiera się bez najmniejszych problemów ;-) Jeśli korzystasz z jakiś akceleratorów pobierania spróbuj pobrać plik za pośrednictwem wbudowanego w przeglądarce menedżera pobierania.

  #3 16.07.2010 19:59

Link nie działa ;P

  #2 02.11.2009 08:22

ILE TO MB

  #1 03.11.2008 15:06

rewelacyjny programik, przesiadłem się na niego z FreeCommandera i jestem zadowolony. Ma jedną bardzo przydatną funkcję - wyszukiwanie kompa w sieci po adresie IP i nie ważne czy dany komp ma udostępnione pliki czy nie my poprostu je widzimy :)