r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Froggle

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Froggle to niezwykła przygodowa gra platformowa zbudowana na wzór interaktywnej kreskówki, której główną bohaterką jest mała, sympatyczna żabka. Nasz płaz trafia do specjalnego instytutu, gdzie zostaje poddany szeregowi rozmaitych testów sprawnościowych. Wszystkie wykonywane czynności mają doprowadzić do zdobycia upragnionej "żabiej" licencji. Wykorzystując swój długi język przeprowadzamy żabkę przez sieć pięknych terrariów, pomagając jej w realizacji konkretnych zadań. Produkcja ma samouczek, który przybliża graczowi pewne, z początku nie zawsze do końca jasne, kwestie związanych z poruszaniem się po platformach. Autorzy projektu przygotowali dodatkowo dwie minigry, na które można natknąć się w menu głównym.

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 16.04.2016 18:44

Plus za pomysł i wykonanie ale instalkę mogli by odchudzić.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 18:44
  #1 26.09.2012 12:39

Gra nie uruchamia się. Zwis ekranu i komunikat o kłopotach z aplikacją.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.