r   e   k   l   a   m   a
reklama

Froggle na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Froggle - niezwykłą przygodową grę platformową zbudowaną na wzór interaktywnej kreskówki, której główną bohaterką jest mała, sympatyczna żabka.

Nasz płaz trafia do specjalnego instytutu, gdzie zostaje poddany szeregowi rozmaitych testów sprawnościowych. Wszystkie wykonywane czynności mają doprowadzić do zdobycia upragnionej "żabiej" licencji. Wykorzystując swój długi język przeprowadzamy żabkę przez sieć pięknych terrariów, pomagając jej w realizacji konkretnych zadań. Produkcja ma samouczek, który przybliża graczowi pewne, z początku nie zawsze do końca jasne, kwestie związanych z poruszaniem się po platformach. Autorzy projektu przygotowali dodatkowo dwie minigry, na które można natknąć się w menu głównym.

Grę Froggle można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedzi Rage, czyli nowego projektu ojców Dooma i Quake'a, oraz APB - MMO, które dla wielu będzie GTA online. Warto też zapoznać się z recenzją gry Ghostbusters - aż szkoda, że nie zrobiono trzeciego filmu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic