Frozen Free Fall: Snowball Fight

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dzieci zakochały się w animowanym filmie Kraina lodu, więc bardzo szybko powstało wiele gier wykorzystujących postacie w nim występujące. Bezpłatny projekt Frozen Free Fall: Snowball Fight stara się trafić w gusta szerszego grona odbiorców. Komputerowcy będą tutaj bawić się w doskonale znanym modelu rozgrywki, dopasowując przynajmniej trzy identyczne elementy, by zdjąć je z planszy. Oprawa rzecz jasna nawiązuje do bajki.

W trybie dla samotników, do pokonania dostajemy kolejne układy, rozłożone w ramach przepięknie wykonanej mapy. Towarzyszą nam różnoracy, świetnie znani bohaterowie. Cel główny to osiągnięcie wymaganego pułapu punktowego przy ograniczonej liczbie podmian elementów. Z początku jest łatwo, później jednak trzeba celować w zbliżanie do siebie więcej niż trzech kryształów, a także kombinować z łańcuszkami rozbić.

Jeżeli chcemy z kimś pograć, mamy taką możliwość dzięki opcji zabawy przy jednym PC. Wybieramy ulubioną postać dla każdej ze stron z wcześniej odblokowanych i przenosimy na podzielony ekran. Trzeba się postarać, aby obrzucić przeciwnika śnieżkami. Następuje to poprzez naładowanie specjalnego paska energii, co udać się może tylko przy dopasowywaniu elementów. Każdy ma tu też swój ulubiony kolor.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!