Fruit Ninja Fruit Ninja

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fruit Ninja to popularny tytuł, którego fenomen dotarł z urządzeń mobilnych także na konsole i komputery. Gra w bardzo dobry sposób łączy sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, z lekką, ale wymagającą rozgrywką. Niestety posiadacze urządzeń z systemem Windows Phone mogą korzystać jedynie z nierozwijanej wersji gry.

Gra posiada trzy różne tryby: klasyczny, nieograniczony czasowo, w którym musimy przecinać wszystkie owoce, w przeciwnym wypadku tracimy ograniczone liczbowo szanse. W trybie tym uderzenie w bombę kończy grę. Drugim trybem jest Arcade, ograniczony do 60 sekund tryb, w którym nie musimy pilnować każdego owocu, a uderzenie w bombę jedynie na chwilę przerywa rozgrywkę. Występują w nim banany-bonusy powodujące np. zalew owoców. Ostatni z trybów, Zen, to jak nazwa wskazuje, tryb spokoju. Jest on ograniczony czasowo do 90 sekund, nie występują w nim żadne bomby, podobnie jak w arcade można natrafić na owoce specjalne. Nie znajdziemy tu jednak trybów dodatkowych jakie pojawiają się przy kolejnych aktualizacjach w przypadku wersji dla Androida czy też iOS..

W trakcie gry zbieramy punkty, za które można wykupić ulepszenia np. odbijanie bomb przez odpowiedni ruch, lub częstsze występowanie specjalnych owoców. Kolejnym dodatkiem są osiągnięcia np. przecięcie 50 sztuk odpowiedniego owocu odblokowuje nowe tła i wygląd śladu po mieczu. Względem wersji dla iOS i Androida zabrakło wydania darmowego, dodatkowo gra nie wspiera synchronizacji naszych postępów. Usługa Xbox Live zapewnia jedynie dostęp do osiągnięć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!