Fruits Garden Fruits Garden 1.0.9

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fruits Garden to kolejnych przedstawiciel niesamowicie popularnego gatunku „match3”, a więc produkcji, w których zadanie gracza skupia się na łączeniu ze sobą trzech (lub więcej) takich samych elementów (w tym przypadku owoców).

Dla kogo?

Jeśli szukasz nieskomplikowanej gry logicznej, która pozwoli ci „zabić czas” w drodze do szkoły, w poczekalni u lekarza czy też w jakimkolwiek innym miejscu, to możesz zainstalować Fruits Garden. Proste zasady rozgrywki, krótkie poziomy i przyjemna dla oka grafika sprawiają, że dopasowywanie kształtów widocznych na ekranie potrafi być wyjątkowo angażujące.

Jak wygląda rozgrywka?

Fruits Garden pozwala na łączenie ze sobą owoców, które znajdują się obok siebie nie tylko w pionie i poziomie, ale także po skosie. Na każdym z wielu rozmaitych etapów musimy zebrać określoną liczbę owoców, mając do dyspozycji ograniczoną liczbę ruchów. Trzeba więc planować swoje działania i umiejętnie korzystać z dostępnych power-upów, by przejść kolejne levele.

Nie wymaga internetu

Po ściągnięciu gry Fruits Garden ze Sklepu Google Play nie musimy korzystać z Wi-Fi czy też transferu danych w sieci komórkowej – tytuł działa bez dostępu do sieci w trybie offline, więc można go uruchomić wszędzie tam, gdzie nie ma zasięgu.

Za darmo

Fruits Garden wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest bezpłatna, ale zawiera reklamy i mikropłatności. Transakcje cyfrowe pozwalają na wydawanie prawdziwych pieniędzy na zakup monetek, dzięki którym zyskamy dodatkowe ruchy czy też życia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się bez sięgania do portfela.

Najważniejsze cechy:

  • kolorowa gra logiczna „match3”
  • prosta i wciągająca rozgrywka
  • mnóstwo różnorodnych etapów
  • banalne sterowanie
  • działa bez dostępu do internetu
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!