Fuel Buddy 26.13

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fuel Buddy to aplikacja pomagająca kontrolować i analizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu. Umożliwia prowadzenie dzienniczka przebiegu pojazdu, a także zapisywania dodatkowych wydatków, takich jak ubezpieczenie czy serwis.

Aplikacja pozwala prowadzić dziennik dla kilku aut, w różnych walutach i z możliwością przeliczania jednostek (kilometry na mile, galony na litry i tak dalej). Każdy ekran można dostosować do swoich potrzeb, dodając lub usuwając pola. Fuel Buddy Potrafi też przypomnieć o zbliżającym się terminie akcji serwisowej. W każdej chwili można tworzyć kopie bezpieczeństwa zebranych w aplikacji danych, a w wersji płatnej także synchronizować dane między kilkoma urządzeniami.

Co ciekawe, aplikacja pozwala śledzić zużycie paliwa nie tylko według spalonych litrów na daną odległość, ale też oktanów i marki paliwa. W czasie jazdy można zapisywać ślad GPS trasy, który pozwoli uzupełnić dziennik i dostarczy dodatkowe dane.

Po uzupełnieniu dziennika wydatków aplikacja prezentuje różne statystyki, umożliwiające śledzenie spalania oraz kosztów utrzymania pojazdu. Przy dopisywaniu zakupów można zachowywać zdjęcia paragonów i faktur, a także wysyłać je pocztą elektroniczną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 1 – oszczędzanie na paliwie i eksploatacji

56
19.01.2016  •  Anna Rymsza

Z racji ferii zimowych zapewne wielu z Was podróżuje po kraju samochodem. Podczas takich wycieczek warto wiedzieć, ile paliwa spala samochód, jakie są jego koszty utrzymania, Dzienniczek i obliczenia Fuelio Fuelio to bardzo dobry dziennik tankowań i innych kosztów utrzymania samochodu, opracowany w Polsce i przejęty przez firmę Sygic, znaną między innymi z oprogramowania do nawigacji. Aplikacja przypomina rozwiązania do pilnowania diety, ale zamiast przyjętych kalorii, należy w nim notować wydane na samochód pieniądze, przy czym jest bardzo wygodna i praktyczna. Fuelio pozwala oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych