Fuel Buddy Fuel Buddy 47.2

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fuel Buddy to aplikacja pomagająca kontrolować i analizować wydatki związane z utrzymaniem samochodu. Umożliwia prowadzenie dzienniczka przebiegu pojazdu, a także zapisywania dodatkowych wydatków, takich jak ubezpieczenie czy serwis.

Aplikacja pozwala prowadzić dziennik dla kilku aut, w różnych walutach i z możliwością przeliczania jednostek (kilometry na mile, galony na litry i tak dalej). Każdy ekran można dostosować do swoich potrzeb, dodając lub usuwając pola. Fuel Buddy Potrafi też przypomnieć o zbliżającym się terminie akcji serwisowej. W każdej chwili można tworzyć kopie bezpieczeństwa zebranych w aplikacji danych, a w wersji płatnej także synchronizować dane między kilkoma urządzeniami.

Co ciekawe, aplikacja pozwala śledzić zużycie paliwa nie tylko według spalonych litrów na daną odległość, ale też oktanów i marki paliwa. W czasie jazdy można zapisywać ślad GPS trasy, który pozwoli uzupełnić dziennik i dostarczy dodatkowe dane.

Po uzupełnieniu dziennika wydatków aplikacja prezentuje różne statystyki, umożliwiające śledzenie spalania oraz kosztów utrzymania pojazdu. Przy dopisywaniu zakupów można zachowywać zdjęcia paragonów i faktur, a także wysyłać je pocztą elektroniczną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!