FunEasyLearn FunEasyLearn 2.6.7

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

FunEasyLearn to aplikacja, dzięki której nauczymy się języka od podstaw lub też będziemy szlifować gramatykę, słówka i inne zagadnienia.

Zanim zaczniesz…

Po uruchomieniu FunEasyLearn należy utworzyć konto użytkownika lub też zalogować się przez Google, Facebook, Microsoft lub Yahoo. Dopiero po wykonaniu tej czynności będziemy mogli zapoznać się z możliwościami aplikacji, która oferuje możliwość nauki jednego z kilkudziesięciu języków (w tym angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, chińskiego, francuskiego i rosyjskiego). Co ciekawe, program działa również w trybie offline.

Co zawiera program?

FunEasyLearn jest narzędziem, które zaprojektowano w taki sposób, by użytkownik nauczył się nie tylko mówić, ale i pisać. Dostępne są pojedyncze wyrazy oraz słowa, które możemy przeczytać i usłyszeć po wciśnięciu odpowiedniego przycisku na ekranie smartfona lub tabletu. Dodatkowo znajdziemy tu 5000 często używanych zwrotów przypisanych do 20 tematów i 120 podtematów. Pozwolą one nam łatwiej porozumieć się za granicą.

Ile to kosztuje?

Warto dodać, że FunEasyLearn jest dostępny również w wersji Premium, dzięki której usuniemy reklamy i odblokujemy wszystkie kursy językowe, alfabety, słowa oraz zdania. Miesięczna subskrypcja kosztuje 11,99 złotych, ale jeśli zapłacimy za rok z góry 51,99 złotych, to jeden miesiąc wyniesie zaledwie 4,33 złotych. Dostępny jest także wariant półroczny za 38,99 złotych, czyli 6,49 złotych za miesiąc.

Najważniejsze cechy:

  • kilkadziesiąt języków do wyboru
  • zawiera rozbudowane lekcje języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i wielu innych
  • 5000 często używanych zwrotów pozwala szybko nauczyć się podstaw danego języka
  • działa w trybie offline
  • program jest płatny

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!