FunMouse FunMouse 4.2

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FunMouse to ciekawa aplikacja, która pozwala w prosty sposób znacznie rozszerzyć możliwości naszej myszki komputerowej. Dzięki niej przypiszemy akcje do przycisków funkcyjnych urządzenia, zdefiniujemy zachowanie kursora na ekranie, a dzięki obsłudze gestów rozszerzymy możliwości "gryzonia" o maksymalnie 52 nowe skróty, inicjowane poprzez wykonanie myszką odpowiednich ruchów.

Obsługa programu nie należy do trudnych i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Poszczególne funkcje dostępne są z poziomu opcji konfiguracyjnych narzędzia w odpowiednich zakładkach. Znaleźć wśród nich można funkcje przeznaczone do konfiguracji zachowania kursora podczas codziennej pracy w systemie, definiowania skrótów inicjowanych przez gesty (np. pokazywanie menu Start, wyłączanie/blokowanie komputera czy uruchamianie dowolnego pliku wykonywalnego), a także zarządzanie gestami.

Wraz z programem FunMouse instalowany jest w systemie specjalny widżet, dostępny z poziomu zasobnika systemowego. Dostarcza on ciekawych danych na temat pracy myszki komputerowej oraz klawiatury. Wśród nich użytkownik znajdzie m.in. statystyki na temat przebytej przez kursor odległości, ilości wciśnięć prawego/lewego przycisku myszy oraz klawiszy na klawiaturze. Wygląd widżetu może być dowolnie personalizowany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!