r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fundacja Wolnego i Otwartego Oprogramowania w PKN

Strona główna Aktualności

Dominik Tomaszuk, przedstawiciel Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, został przyjęty do Komitetu Technicznego nr 182 ds. Ochrony Informacji w Systemach Teleinformatycznych przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym.

Nastąpiło to 14 września a informacja została opublikowana kilka dni temu. Wcześniej FWiOO otrzymała pismo z 31 sierpnia informujące, że delegowany przez fundację ekspert nie może zostać przyjęty ze względu na brak miejsc. Mógł za to dostać miejsce w podkomitecie, bez prawa głosu. W końcu jednak miejsce się znalazło i FWiOO będzie mogła brać udział w pracach Komitetu Technicznego nr 182. Niestety nastąpiło to już po głośnym i kontrowersyjnym spotkaniu i głosowaniu na temat OOXML z 30 sierpnia. Sprawa standardu Microsoftu powróci jednak w lutym 2008 i wtedy FWiOO będzie mogła wziąć czynny udział w wyborze przez Polskę decyzji w sprawie OOXML.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.