r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Furon 0.0.5

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Furon to aplikacja zawierająca wszystkie informacje na temat samochodu. Systematycznie uzupełniany dziennik pozwoli nie tylko pamiętać o przeglądach, ale też monitorować wydatki na samochód. W razie sprzedaży samochodu, pozwoli podać wszystkie informacje na temat napraw i ubezpieczeń.

W Furonie można przechowywać różne dokumenty związane z samochodem, faktury, paragony i tym podobne, zawiera też wyszukiwarkę, która ułatwia znalezienie konkretnych zapisów. Dzięki temu można monitorować wydatki i zawsze mieć pod ręką informacje o naprawach. Na podstawie zapisów o tankowaniu wyznaczone zostanie średnie spalanie, koszty utrzymania auta oraz szacowany termin kolejnego tankowania. Można tu również utworzyć galerię zdjęć.

Furon pozwala prowadzić historię dla kilku samochodów, a rozliczenia prowadzić w złotówkach i funtach brytyjskich. Jest tu także wyszukiwarka najbliższych stacji benzynowych,

Historia jest synchronizowana z chmurą, do której można logować się tradycyjnie lub Facebookiem. Dane o samochodach są dostępne także na stronie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Furon: zgromadź dane o swoim aucie i kosztach eksploatacji w smartfonie

18
07.02.2017  •  Mateusz Budzeń

Skoro często wykorzystujemy smartfon do gromadzenia ważnych dla nas informacji, to może warto byłoby dodać również dane dotyczące naszego auta. Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja Furon, która pozwoli nie tylko pamiętać o przeglądach, ale także gromadzić informacje o kosztach eksploatacji, a nawet w każdej chwili wystawić kartę pojazdu, ułatwiając proces sprzedaży. Wśród zaimplementowanych funkcji znajdziemy książkę serwisową, spis tankowań i spalania przedstawione za pomocą danych i wykresów, wyszukiwanie pobliskich stacji paliw, przypomnienia o przeglądach i końcu ubezpieczenia. Ponadto…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.