Furon Furon 0.0.5

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Furon to aplikacja zawierająca wszystkie informacje na temat samochodu. Systematycznie uzupełniany dziennik pozwoli nie tylko pamiętać o przeglądach, ale też monitorować wydatki na samochód. W razie sprzedaży samochodu, pozwoli podać wszystkie informacje na temat napraw i ubezpieczeń.

W Furonie można przechowywać różne dokumenty związane z samochodem, faktury, paragony i tym podobne, zawiera też wyszukiwarkę, która ułatwia znalezienie konkretnych zapisów. Dzięki temu można monitorować wydatki i zawsze mieć pod ręką informacje o naprawach. Na podstawie zapisów o tankowaniu wyznaczone zostanie średnie spalanie, koszty utrzymania auta oraz szacowany termin kolejnego tankowania. Można tu również utworzyć galerię zdjęć.

Furon pozwala prowadzić historię dla kilku samochodów, a rozliczenia prowadzić w złotówkach i funtach brytyjskich. Jest tu także wyszukiwarka najbliższych stacji benzynowych,

Historia jest synchronizowana z chmurą, do której można logować się tradycyjnie lub Facebookiem. Dane o samochodach są dostępne także na stronie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!